پکیج فیلم و جزوه فصل اول ریاضی دهم دبیرستان- رشته های ریاضی و تجربی (مجموعه، الگو. دنباله)

دانلود پکیج کامل فصل اول ریاضی دهم دبیرستان- رشته های ریاضی و تجربی (مجموعه، الگو. دنباله)، شامل مجموعه فیلم و جزوه آموزشی. کتاب ریاضی دهم دبیرستان (تجربی- ریاضپکیج فیلم و جزوه فصل اول ریاضی دهم دبیرستان- رشته های ریاضی و تجربی (مجموعه، الگو. دنباله)|34033186|d-next|فصل اول ریاضی 10,جزوه کامل فصل اول ریاضی 10,ویدئوهای آموزشی فصل اول ریاضی دهم,ریاضی دهم,نکات مهم ریاضی دهم کنکور,ویدئوهای آموزشی ریاضی دهم,ریاضی دهم,ریاضی دهم انسانی,ریاضی دهم هنرستان,ریاضی دهم تجربی,جزوه ریاضی دهم
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پکیج فیلم و جزوه فصل اول ریاضی دهم دبیرستان- رشته های ریاضی و تجربی (مجموعه، الگو. دنباله) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پکیج کامل فصل اول ریاضی دهم دبیرستان- رشته های ریاضی و تجربی (مجموعه، الگو. دنباله)،
شامل مجموعه فیلم و جزوه آموزشی.

کتاب ریاضی دهم دبیرستان (تجربی- ریاضی) از 7 فصل تشکیل شده است. در این فایل کلیه ی مطالب فصل اول کتاب حاضر در قالب 10 فایل ویدئویی و جزوه های آن ها قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند درس ریاضی 10 ریاضی- تجربی را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. برای بالا رفتن کیفیت تدریس از انیمیشن ، تصاویر و نمودارهای رنگی و زیبا استفاده شده است. زمان کل فایل های آموزشی 3 ساعت و تعداد صفحات جزوه ها 29 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته از نظام قدیم پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز از همین الان آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را داشته باشد.


سرفصل های آموزشی:
فصل اول: مجموعه، الگو و دنباله

- یادآوری مجموعه، مجموعه های اعداد (33 دقیقه- 4 صفحه)
- بازه (15 دقیقه- 3 صفحه)
- عملیات مجموعه ها روی بازه ها ( 17 دقیقه- 3 صفحه)
- مجموعه های متناهی و نامتناهی (16 دقیقه- 2 صفحه)
- متمم مجموعه (21 دقیقه - 3 صفحه)
- اصل شمول (33 دقیقه- 5 صفحه)
- الگوی خطی (14 دقیقه- 2 صفحه)
- آشنایی با مفهوم دنباله (12 دقیقه- 2 صفحه)
- دنباله حسابی (13 دقیقه- 3 صفحه)
- دنباله هندسی (12 دقیقه- 2صفحه)

زمان کل: 3 ساعت، جزوه: 29 صفحه