پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی ( فصل سوم: توان های گویا و عبارت های جبری)

دانلود پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی (فصل سوم: توان های گویا و عبارت های جبری)، کتاب ریاضی دهم دبیرستان (تجربی- ریاضی) از 7 فصل تشکیپکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی ( فصل سوم: توان های گویا و عبارت های جبری)|34033187|d-next|فصل اول ریاضی 10,جزوه کامل فصل سوم ریاضی 10,ویدئوهای آموزشی فصل سوم ریاضی دهم,ریاضی دهم,نکات مهم ریاضی دهم کنکور,ویدئوهای آموزشی ریاضی 10,ریاضی دهم,ریاضی دهم تجربی,ریاضی دهم هنرستان,جزوه ریاضی دهم,دانلود جزوه ریاضی دهم
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی ( فصل سوم: توان های گویا و عبارت های جبری) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی (فصل سوم: توان های گویا و عبارت های جبری)،

کتاب ریاضی دهم دبیرستان (تجربی- ریاضی) از 7 فصل تشکیل شده است. در این فایل کلیه ی مطالب فصل سوم کتاب حاضر در قالب 9 فایل ویدئویی و جزوه های آن ها قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند درس ریاضی 10 ریاضی- تجربی را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. برای بالا رفتن کیفیت تدریس از انیمیشن، تصاویر و نمودارهای رنگی و زیبا استفاده شده است. زمان کل فایل های آموزشی دو ساعت و نیم ساعت و تعداد صفحات جزوه ها 26 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته از نظام قدیم پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را پیدا کند.

سرفصل های آموزشی:
فصل سوم: توان هاي گويا و عبارت هاي جبري

ريشه گيري اعداد حقيقي
توان رساني با توان اعداد گويا
توان رساني با توان اعداد حقيقي
عبارت هاي جبري
اتحادهاي مربع دوجمله اي-مزدوج-جمله مشترک
اتحاد مکعب مجموع
اتحادهاي تفاضل و مجموع مکعب دو جمله
ساده کردن عبارت هاي گويا
تقسيم چندجمله اي ها

زمان کل: دو ساعت و 30 دقیقه، جزوه: 29 صفحه