پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم- رشته های تجربی و ریاضی (معادله ها و نامعادله ها)

دانلود پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم- رشته های تجربی و ریاضی (معادله ها و نامعادله ها)، شامل فصل چهارم: معادلات و نامعادلات آشنايي با معادله ي درجه ي دپکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم- رشته های تجربی و ریاضی (معادله ها و نامعادله ها)|34033190|d-next|فصل چهارم ریاضی 10,جزوه کامل فصل چهارم ریاضی 10,ویدئوهای آموزشی فصل چهارم ریاضی دهم,ریاضی دهم,نکات مهم ریاضی دهم کنکور,ویدئوهای آموزشی ریاضی 10,جزوه ریاضی دهم,ریاضی دهم,دانلود جزوه ریاضی دهم,جزوه کامل ریاضی دهم
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم- رشته های تجربی و ریاضی (معادله ها و نامعادله ها) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم- رشته های تجربی و ریاضی (معادله ها و نامعادله ها)،

شامل فصل چهارم: معادلات و نامعادلات

آشنايي با معادله ي درجه ي دوم
حل معادلات درجه ي دوم به روش تجزيه
حل معادلات درجه ي دوم به روش ريشه گيري
حل معادلات درجه ي دوم به روش مربع کامل
حل معادلات درجه ي دوم به روش فرمول کلي(روش دلتا)
سهمي
تعيين علامت توابع درجه ي يک
تعيين علامت توابع درجه ي دوم تجزيه شده
تعيين علامت توابع درجه ي دوم تجزيه نشده
حل نامعادله


توضیحات:
کتاب ریاضی دهم دبیرستان (تجربی- ریاضی) از 7 فصل تشکیل شده است. در این فایل کلیه ی مطالب فصل چهارم کتاب حاضر در قالب 9 فایل ویدئویی و جزوه های آن ها قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند درس ریاضی 10 ریاضی- تجربی را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. برای بالا رفتن کیفیت تدریس از انیمیشن ، تصاویر و نمودارهای رنگی و زیبا استفاده شده است. زمان کل فایل های آموزشی 3 ساعت و تعداد صفحات جزوه ها 29 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی ، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته از نظام قدیم پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را پیدا کند.

زمان کل: 3 ساعت، جزوه: 29 صفحه